Forumi Gjerman
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Gjermania, Ballack Lahm-it: Jam unë kapiteni!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Deutschland
ADM
ADM
Deutschland


Postimet : 303
Regjistruar : 13/07/2010
Mosha : 36
Vendodhja : Shkoder

Gjermania, Ballack Lahm-it: Jam unë kapiteni! Empty
MesazhTitulli: Gjermania, Ballack Lahm-it: Jam unë kapiteni!   Gjermania, Ballack Lahm-it: Jam unë kapiteni! Icon_minitimeWed Jul 14, 2010 7:16 pm

Gjermania, Ballack Lahm-it: Jam unë kapiteni! Ballack
Michael Ballack i ka shprehur hapur Philipp Lahm se është ai kapiteni i kombëtares gjermane.
Në këtë mënyrë ai i ka mposhtur ambiciet e mbrojtësit që e zëvendësoi me shiritin në krah gjatë botërorit të Afrikës së Jugut pas mungesës së Ballack se ishte i dëmtuar.

“Ky nuk është një problem për mua. Unë jam kapiteni”, është shprehur Ballack. “Një futbollist nuk mund të kërkojë në cilin pozicion do të luajë dhe është e njëjta gjë edhe më shiritin e kapitenit. Një futbollist duhet të respektojë këtë, në fushë ka hierarki”, ka shtuar mesfushori gjerman që ka nënvizuar se si komentet e Lahm ishin të pavenda.

“Situata është e qartë. Unë jam dëmtuar, por jam ende kapiteni”, deklaroi Ballack që ka pohuar se do të flasë me Lahm kur do të mblidhen me kombëtaren.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://WwW.UltrasGjerman.Co.Cc
 
Gjermania, Ballack Lahm-it: Jam unë kapiteni!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kapiteni gjerman Lahm në Manchester United ?
» Gjermania mund Uruguajin
» Gjermania, Loew: Nuk e di nëse do qendroj
» Botërori Afrika 2010, Gjermania, e treta
» Philip Lahm

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi Gjerman :: Ultras Gjerman :: Lajme-
Kërce tek: