Forumi Gjerman
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Werder Bremen: Ne jemi të gatshëm t’a shesim Özil

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Deutschland
ADM
ADM
Deutschland


Postimet : 303
Regjistruar : 13/07/2010
Mosha : 36
Vendodhja : Shkoder

Werder Bremen: Ne jemi të gatshëm t’a shesim Özil Empty
MesazhTitulli: Werder Bremen: Ne jemi të gatshëm t’a shesim Özil   Werder Bremen: Ne jemi të gatshëm t’a shesim Özil Icon_minitimeMon Jul 19, 2010 12:31 pm

Werder Bremen: Ne jemi të gatshëm t’a shesim Özil Ozil@STD
Kujdes klube të mëdha. Werder Bremen është gati për të lëshuar Mesut Özil.
- Ne do të dëgjojmë ofertat, nëse kjo është qka don Mesuti thotë drejtori sportiv i klubit.

Ai bëri një sukses të madh në Kupën e Botës. Mesut Özil në Afrikën e Jugut bëri një hap nga të qenit një lojtarë emocionues dhe premtues për të qenë një yll i plotë ndërkombëtare. Suksesi i madh ndërkombëtar ka patur padyshim efekt pozitiv – shumë klube të mëdha janë të interesuar për Özil. Tani Werder Bremen thotë se ata janë të gatshëm për të shitur Özil këtë verë.

- Unë mund të imagjinoj se në javët e ardhshme, ose vetëm para se të mbyllet dritarja e transferimeve, do të ketë disa klube që na shtyjnë pak më shumë, “tha drejtori sportiv Klaus Allofs.

- Ne do të dëgjojmë ofertat, nëse kjo është ajo qka don Mesuti.

Özil ka luajtur dy sezone me ekipin e parë të Werder Bremen dhe ka bërë 13 gola. Sezonin e parë, istë më shumë rezervë, por me kalimin e kohës luajti më shumë, sidomos kur Diego u shpërngul në Juventus.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://WwW.UltrasGjerman.Co.Cc
 
Werder Bremen: Ne jemi të gatshëm t’a shesim Özil
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Champions, kualifikohet Verder Bremen....
» Mesut Özil
» Manchester United e quan Özil “fantazmë”
» Shvainshtajger, Khedira e Ozil, Murinjo i kërkon tek Real Madridi
» Post-botërori, Ozil, Schweinsteinger dhe Muller, në merkaton e Ch. League

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi Gjerman :: Ultras Gjerman :: Lajme-
Kërce tek: